«یک نفر دارد صدایت می‌زند» دومین مجموعه رباعی شاعر یزدی «طوبی زارع» است. پیش از این، مجموعه شعر دیگری از این شاعر جوان با عنوان «من شعله‌ی سرکش رباعی هستم» منتشر شده است. «یک نفر دارد صدایت می‌زند» دربردارنده‌ی 106 رباعی است که با حمایت حوزه‌ی هنری یزد و توسط انتشارات فصل پنجم ناشر تخصصی شعر- به چاپ رسیده است.

حوزه‌ی هنری یزد، نهاد حمایت کننده از انتشار این مجموعه رباعی، در نوشته‌ای که پشت جلد آمده، هدف از چاپ و انتشار مجموعه‌های اشعار شاعران یزد را چنین بیان می‌کند: «در راستای ارج نهادن به شعر که ثروت ملی این سرزمین کهن می‌باشد و به منظور حمایت از شاعران جوان و همچنین چهره‌های برتر استان یزد، مجموعه شعرهای ترنم کویر که لبریز از زلالی‌های شاعرانه است منتشر و در اختیار علاقمندان به شعر و اهالی قلم قرار می‌گیرد.» حوزه هنری در پایان این نوشته ابراز امیدواری کرده است که این تلاش ادبی به بالندگی هرچه بیشتر شعر شاعران استان یزد در آسمان پرستاره‌ی شعر ایران بینجامد.

طوبی زارع مجموعه رباعی خود را اینگونه به مادرش تقدیم کرده است: «تقدیم به مادری که لالایی‌های عاشقانه‌اش مرا شاعر کرد.» این مجموعه رباعی شامل دو بخش است. بخش اول شامل 48 رباعی با مضامین آزاد است. بخش دوم مجموعه را 58 رباعی با مضامین آئینی تشکیل می‌دهد. بخش اول که شامل مضامین آزاد است، بیشتر رنگ و بوی عاشقانه دارد و عمده‌ی مضمون‌های آئینی در بخش دوم حال و هوای حضرت علی‌بن موسی‌الرضا  ع را یافته است.

چاپ اول «یک نفر دارد صدایت می‌زند» بهمن ماه 1392 در 1100 نسخه و با قیمت پشت جلد 4000 تومان، به دنیای شعر و ادبیات عرضه شده است.

گفتید که چون آینه‌ی دق شده ام

نفرین شده‌ی بغض دقایق شده ام

دیگر نگران حال زارم نشوید

آب از سر من گذشته عاشق شده ام

 

دل پنجره شد دخیل می خواست ز من

یک خواهش بی دلیل می خواست ز من

احساس بزرگی عجیبی می کرد

موسی شده بود و نیل می خواست ز من

 

تا شرق کرامات، مسافر شده ام

من در حرمت دوباره زائر شده ام

اصلا همه دار و ندارم اینجاست

از لطف شما بوده که شاعر شده ام

 

من را به عیان و در نهانت بنویس

آهوی اسیر بی زبانت بنویس

امشب که دوباره آمدم نامم را

در جمع غریب زائرانت بنویس