فراخوان چهارمین دوره جایزه افشین یدالهی

فراخوان شرکت در چهارمین دوره جایزه ترانه افشین یدالهی از سوی دبیرخانه این جایزه اعلام شد.

دبیرخانه‌ی «چهارمین جایزه‌ی ترانه‌ی افشین یداللهی» از علاقه‌مندان به شرکت در این جایزه دعوت به عمل می‌آورد تا آثار خود را در بخشِ «یک خاطره از فردا» (ترانه های ارسالی) در سه بخش «عاشقانه»، «اجتماعی» و «ترانه‌های اجرا شده» ارسال نمایند.

مهلت ارسال آثار تا بیست و یکم دی ماه ۱۴۰۰ و (هم‌زمان با زادروز افشین یداللهی) است.

آثار ارسالی در دو بخش «عاشقانه» و «اجتماعی» ترانه‌ها باید در فرمت Word و بر اساس قالب تعیین شده و موجود در سایت ارسال گردد. (هر نفر موظف است سه اثر در هر بخش از بخش‌های عاشقانه و یا اجتماعی و یا هر دو بخش ارسال کند. شرکت کنندگان باید توجه داشته باشند که تعداد آثار ارسالی برای هر کدام از بخش‌های اجتماعی و عاشقانه حتما باید سه اثر باشد.)

ضمن اینکه در بخش «ترانه‌های اجرا شده» علاوه بر متن ترانه در فرمت Word و بر اساس قالب تعیین شده، فایل صوتی اثر در فرمت mp3 نیز ارسال شود. (آثار در این بخش بر اساس ترانه و ملودی و فارغ نوع تنظیم یا کیفیت ضبط، داوری می‌گردد) قابل ذکر است در این بخش هر مولف تنها امکان ارسال یک اثر را دارد. هم‌چنین با توجه به امکان اجرای آثار برگزیده در اختتامیه‌ی جایزه، ارسال تصویر رضایت‌نامه‌ی عوامل کار (شامل ترانه‌سرا، آهنگساز و خواننده) جهت حضور در جایزه‌ی ترانه‌ی افشین یداللهی الزامی‌ست.

لازم به ذکر است که در بخش اجرایی چنان‌چه بیش از یک اثر ارسال شود، تنها اثر اول در داوری شرکت داده می‌شود و باقی آثار از داوری حذف خواهند شد.

علاقمندان برای شرکت در این دوره جایزه افشین یدالهی می‌توانند از طریقِ مراجعه به سایت:
www.khanetarane.com
یا شماره واتس‌اپ
09105231528
در ارتباط باشند.

به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
Share on Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Share on Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Share on Linkdin
اشتراک گذاری در pinterest
Share on Pinterest

نظر شما چیست ؟