نخستین جشنواره ملی شعر سرو فراخوان داد

نخستین جشنواره سراسری شعر سرو، همزمان با میلاد حضرت امام‌حسین علیه‌السلام و روز پاسدار سوم شعبان (۱۵ اسفند ) در دانشگاه آزاد اسلامی کرمان برگزار می‌شود.دانشگاه آزاد اسلامی با مشارکت مؤسسه فرهنگی و هنری امامت و مهدویت و همراهی نهادهای دانشگاهی و فرهنگی و ادبی مقدمات برگزاری جشنواره ملی شعر سرو را در سه محور توجه به سیره و شخصیت معنوی حضرت امام‌حسین علیه‌السلام، تبیین مکتب سردار سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی و توجه به ادبیات مقاومت و پایداری فراهم کرده است.

رئیس کمیته استانی جشنواره ملی شعر سرو ادامه داد: قرار است نخستین جشنواره سراسری شعر سرو در سه بخش عمومی(حرفه‌ای)، دانشجویی و دانش‌آموزی و در مرحله مقدماتی در شهرهای رفسنجان، سیرجان و جیرفت برگزار شود و برگزیدگان جشنواره در مراسم اختتامیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید حاج‌قاسم سلیمانی کرمان به خوانش آثارشان بپردازند.

منظری‌توکلی بیان کرد: برای برگزاری این جشنواره علاوه بر ایجاد دبیرخانه و انتخاب دبیر تخصصی و مسئول دبیرخانه، کمیته اجرایی و مراسم، کمیته علمی و داوری، کمیته پشتیبانی و تدارکات، کمیته رسانه و روابط عمومی و مستندسازی و کمیته حفاظت تشکیل شده است.

وی بیان کرد: دبیرخانه این جشنواره در ساختمان شماره یک دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان ایجاد شده و شاعران می‌توانند آثارشان را تا بیستم بهمن به نشانی وب سایت این جشنواره: http://jashnvare.iauk.ac.ir ارسال کنند. به گزارش آنا در این جشنواره معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد استاد محمود فرشچیان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سپاه ثارالله کرمان، حوزه هنری، آموزش و پرورش، صداوسیما و انجمن‌های ادبی همراهی و همکاری می‌کنند.

به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
Share on Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Share on Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Share on Linkdin
اشتراک گذاری در pinterest
Share on Pinterest

نظر شما چیست ؟